Good Boys jsou ta nej nej nej skupina na celým světě!!!<3

Říjen 2007

Kimíšek má titul!

21. října 2007 v 21:13 Mikko<3
A Mikko z toho má děsnou radost. Widěli jste, jak tam jumpoval po těch boxech? No já nemohla...XD A jaq tam pak skočil i po Kimim a začal řwát jako magor... Ten kluk je prostě totáááálně cwoklej!!XD Ale bylo to krásňoučký, jakou měl radost.:') Takýho bráchu chci taky.XD

Mikko se nezdá...X)

18. října 2007 v 18:48 Mikko<3
Jo, holt i Räikkönen mladší je prostě borec...X)

Wzkazíky od kluků!!!!!

15. října 2007 v 18:49 Něco Pro Wás:)
Wow, kucí byli tak straaašně hodní a poslali pár wzkazíků exclusive pro wás!:)) Bomba, tak tady je máte!
Nick: Ahojte všichni! Dík moc za vaší podporu a vůbec za všechno, co pro nás děláte, my taky budeme makat na dalších písničkách, lepší show a tak, no však to znáte, prostě díky díky díky díky vážně moc.=)
Jens: Zdravím všechny, co tohle čtou, a hned úvodem vás mírně zklamu, že skutečně nevím, co mám napsat, protože mě nenapadá nic inteligentnějšího než "ahoj" a "díky", což je teda inteligence sama... Přece nebudu psát jako Španěl...:) Prostě vás všechny zdravím a posílám pozdravy od celého našeho štábu, který mi vytrvale stojí za zadkem...
Fernando: Čágo, zdravím vás tam venku všechny do jednoho, tebe tebe i tebe, a těším se, až se uvidíme na některé z našich show.;)
Mikko: Čauky, tak já vám tady napíšu pár slovíček.:) Je super, když stojíte na pódiu a vidíte ty zástupy lidí všude kolem, co s vámi zpívají vaše písničky, i když třeba vůbec nejsou z anglicky mluvících zemí, chodí za vámi pro autogram, pro fotografie... A tenhle super pocit utváří každý z vás, i ten nejposlednější a nejmenší človíček! A za tohle vám hrozně moc děkujeme... Jé, to jsem se rozkecal... A pak že jsem nejtišší člen kapely.:) Tak vás ještě jednou zdravím a mějte se všichni fajnově!;)
Christian: Peace, vzhledem k tomu, že jsem právě přišel z práce a furt mi v hlavě hraje nová songa, napíšu vám její text, protože je nejvýstižnější: "Everytime we´re down, you can make it right, and that makes you larger than life!" - tohle si zapište a dejte zasklít, protože je to pravda. Vážně si svých fanoušků vážíme, protože s námi zůstávají i přesto, že vědí, jaký jsme hovada.X) Mějte se suprově, všichni!