Good Boys jsou ta nej nej nej skupina na celým světě!!!<3

Listopad 2008

Jensík se rozkecal...:)

19. listopadu 2008 v 16:38 Něco Pro Wás:)
Reportér: "Ahoj Jasone, vítej doma."
Jason: "Ahoj, díky za přivítání. Ale doma jsem ještě o kousek vedle, ve Frome."
Reportér: "Samozřejmě, ale nyní jsme v Londýně. A ten tlak médií a zájem veřejnosti je asi podstatněvětší než v Americe…"
Jason: "Jo, nevěřil bych, že je to možné, ale je to skoro tak. Přeci jen, když to tak vezmeš, tak jsme ve skupině všichni z Evropy, ale žijeme v Americe a dali jsme se dohromady v Americe. A nestává se moc často, aby Evropani válcovali hitparády v USA a latinské Americe, takže když se objevíme v Evropě, ten tlak se samozřejmě ještě znásobí. Ale Britové jsou zároveň velmi přátelský národ, takže mi tady ten humbuk ani tolik nevadí jako třeba právě v té Americe."
Reportér: "Nedávno jsem na tebe slyšel takový zajímavý vtípek od jednoho kanadského kolegy. Že prý se začíná říkat: Co dala Anglie světu? Fotbal a Jasona Buttona."
Jason: (směje se) "Je to sice milý, ale zas až tak úplně souhlasit nemůžu, a myslím, že je jasný proč. Anglie toho dala světu podstatně víc, je to nádherná a hrdá země, ve které jsem vyrůstal a do které se budu vždycky rád vracet, ale já jsem asi momentálně takový nejznámější anglický vývozní artikl."
Reportér: "Považuješ se za zboží?"
Jason: "Na devadesát procent. Občas možná na víc. Protože nepochybuju o tom, že kdyby se můj ksicht objevil na toaletním papíru, tak bude i ten do večera vyprodaný. Někteří by to myslím i uvítali. (smích) Dneska už je drtivá většina všeho prolezlá byznysem, a hudební branže se bez byznysu už prostě neobejde. Můžeš být sebelepší, bez nahrávací společnosti a reklamy to můžeš brzo zabalit, protože udržet v chodu skupinu a nekrást je nadlidský úkol. Proto musíš zároveň mít jinou, plnohodnotnou práci, a to je další lano, na kterém jsi svázaný. Proto komerci neodsuzuju a sám v ní poměrně rád žiju."
Reportér: "Upřímně řečeno, asi by bylo dost prapodivné, kdybys zrovna ty komerci odsuzoval."
Jason: "Jo, asi tak nějak, i když znám pár exotů, kteří jsou už od pohledu komerční až to bolí, ale snaží se nás všemožnými siláckými řečmi přesvědčit, že to tak není. Ale jak už jsem říkal. Kdo dneska není komerční? Jakmile se proslavíš, už je jedno, jaké jsou tvoje zvyky a za koho se považuješ, seš prostě součástí jednoho velkého kolotoče reklam a peněz. Ptám se, proč proti tomu brojit? Občas mě napadá, že asi jenom kvůli tomu, aby bylo na co nadávat. Ale život ti nakope zadek mnohem horšíma věcma než je komerce."
Reportér: "Narážíš na něco?"
Jason: "Podvědomě zcela určitě. Přeci jenom, přijít o rodiče, to určitě k snům dvanáctiletýho kluka nepatří."
Reportér: "Jak se to vůbec stalo?"
Jason: "Vraceli jsme se z jednoho večírku u známých. Upozorňuju, že táta nebyl opilý, měl za celý večer dva džusy a kávu, to může dosvědčit policie. A prostě to do nás z protisměru napral nějakej vůl. Paradoxně mě nakonec zachránilo, že jsem nebyl připoutaný a z auta vypadl, jinak bych tu už dnes určitě nebyl. I tak jsem měl namále."
Reportér: "Na tohle se tě asi ptají často, že?"
Jason: "Rozhodně míň častěji než na to, jestli mám přítelkyni."
Reportér: "A máš snad?"
Jason: "Čestně přísahám, že přítelkyni nemám! A ne že mi uděláš to samé, jako jiný reportér, který mi na tuhle odpověď položil otázku: A přítele?"
Reportér: "Jak jsi reagoval?"
Jason: "Dost nevrle. Málem jsem po tom chlápkovi skočil. Upřímně, nesnáším narážky jakéhokoliv typu, i když v tom případě je divný, že je občas sám dělám. (smích) Ale tohle mě vážně nadzvedlo ze židle. Tenkrát mě docela šokoval Mikko, když ledově klidně odpověděl: Tyhle laciný sváděcí triky si nech na někoho, kdo ti na to skočí."
Reportér: "Zní to, jako kdybyste i po všech těch letech měli ve skupině pořád skvělé vztahy."
Jason: "Tak v tom případě to zní správně. Dokonce bych řekl, že na začátku byly naše vztahy horší než jsou teď. Každý jsme absolutně jiný a než jsme se naladili na stejnou vlnu, chvíli to trvalo. I když je fakt, že se navzájem hodně ovlivňujeme. Když jsem třeba s Nickem, chovám se jinak, než když jsem s Fernandem, se kterým jsem si mimochodem padl do oka nejméně a i teď si občas vjedeme do vlasů, ale rozhodně už to není nevraživý, jako to bylo dřív. Řekl bych, že jsme sebe navzájem změnili. Hlavně Fernando a Mikko se hodně změnili. Fernando byl dřív sebevědomý floutek, dělal děsná ramena a nebylo s ním k vydržení. Teď má sice občas taky tendence vést ty svoje sebevědomé kecy, ale už je rozhodně aspoň přístupnější a umí spolupracovat. Mikko byl zase tichý, nedůvěřivý, když se smál, byl to pomalu svátek. A teď už je z něj téměř stejný cvok jako z Nicka, s ním má mimochodem jednu společnou vlastnost, kterou já osobně opravdu obdivuji - umí si téměř vždy a všude udělat legraci sám ze sebe, a je nadšený, když se tomu ostatní smějí. To já bohužel neumím. A kdybych měl říct, co mě osobně působení ve skupině dalo, tak rozhodně jiný pohled na lidi. Neznat Christiana, tak bych si dál myslel, že feťáci jsou jen splašky, který jsou hodný jen opovržení."
Reportér: "A myslíš, že ty sám jsi něčím na ostatní zapůsobil?"
Jason: "Už prakticky od začátku platím za takového "vedoucího" skupiny, takže doufám, že kdyby mě kluci v něčem nerespektovali a nedůvěřovali mi, tak by mě snad nenechali v téhle pozici. Takže ano, myslím si, že jsem klukům taky něco předal. Otázka je, jestli je to pro ně dobře nebo špatně. Teď si vzpomínám na jednu hezkou scénku, kdy jsem nevědomky použil při řeči anglickej slang a kluci, který jsou zvyklý na ten americkej, z toho měli strašnou srandu a pak to používali taky. Občas se tak stane, že si řekneme něco ve svý mateřštině a pak se to tolik vžije, že to používáme i dál."
Reportér: "Například?"
Jason: "Například 'quien sabe'. To je Fernandova oblíbená hláška a znamená to 'nevím'."

jeden už upe prawěkej rozhowor...

19. listopadu 2008 v 16:25 Něco Pro Wás:)
Spešl pro Alonsinku.:))

Takže typická otázka pro novou úspěšnou kapelu: Co říkáte na váš úspěch?
Nick: "My jsme slavní?"
Fernando: "Nicku, buď zticha aspoň na pár minut!"
Nick: "Proč, vždyť je to rozhovor, ne?"
Jason: "My to původně ani nebrali nijak vážně, ale pak se to nějak zvrtlo… No a dopadlo to jak to dopadlo! Takže to bylo tak trochu překvapení. Ale příjemný překvapení." (smích)
Jak jste se vlastně dali dohromady?
Nick: "Já, teď odpovídám já!"
Jason: "Sorry, ale pro styk s médii jsem tu já. K vaší otázce: Prostě nás vybrali na konkurzu. Já, Nick a Fernando jsme se seznámili už tam a hned jsme si kápli do noty. Nejsme ale klasický boyband, jak se o nás vykládá. Většinu textů a hudby si píšeme sami. Chceme dělat pop i pro lidi, kteří normálně pop neposlouchají. Prostě aby si každý našel to svoje. Neděláme to jen kvůli penězům nebo slávě. Hlavní je muzika. I když bylo ze začátku docela těžký o tom náš štáb přesvědčit…" (smích)
Fernando: "Spíš jim řekni, jak jsme se hádali o místa."
Jaká místa?
Jason: "Vím já! Ale já jsem prej takovej kápo…"
Christian: "Já nejmladší!"
Fernando: "Já jsem Španěl." (smích)
Nick: "Kdepak, on je bad boy!"
Fernando: "Tohle je nejukecanější klapačka na světě…"
Mikko: "No a já jsem ten pověstný tichý hoch vzadu"."
Jason: "Zdá se ti snad že ne?"
Mikko: "Jo, zdá! Nejsem žádná tichá chudinka, jen zbytečně nemluvím, jako například Nick, který tu hubu nezavře ani když spí."
Nick: "Jo, a pak si slintám na polštář." (smích)

Jasone, ale ty nejsi nejstarší, že ne…

Jason: "No a? Já vím, že Mikko a Nick jsou starší, ale tak nějak to prostě vyšlo na mě. Asi jsem tu největší osobnost, fakt netuším, kde jsem k tomuhle označení přišel. Asi to tak nějak vyplynulo ze situace."

A co přítelkyně? Máte?

Christian: "Jason bude pravděpodobně brzy zase zadaný, ale já, Nick, Mikko a Fernando jsme volný! Holky, kde jste?"

Kdy vyjde vaše první album? A jaký bude druhý singl?

Mikko: "Naše první album, které se jmenuje "Together, forever", vyjde už začátkem příštího měsíce. Jelikož se náš první singl Get down zatím stále drží na vrcholech hitparád, tak s novým singlem nechvátáme, ale asi to bude Put your arms around me."

Otázka: Máte nějaký vzkaz pro naše čtenáře?

Všichni: "Kupte si naše CD, ať máme z čeho zaplatit nájem za zkušebnu!" (smích)
Jason: "Ne, chtěli bysme jen vzkázat, že jsme rádi, že máme takovej úspěch a poděkovat fanouškům a tak dál a tak dál, vždyť už to znáte. Já vím, že je to ohraný, sám jsem si to taky kdysi myslel, ale ono se fakt nic jinýho říct nedá! Takže ještě jednou díky!"
Nick: A těšte se na naše turné! Fernando vám předvede svůj vášnivý španělský tanec!"
Fernando: Jen počkej, až vypnou ty kamery, tak dostaneš."

fanwidejko!

18. listopadu 2008 v 12:38 Klipy

Pro wás!!:D

18. listopadu 2008 v 10:50 Newsky
Vzhledem k thomu, žhe se tu jistá Dougiens a jistá iv zlobily, žhe už tehle blog nejede, tháq sem wám wymyslela, žhe pokud chcete, thaq si prostě písněte, co byste tu chtěli (nebo spíš chtěly:D) za články... Rozhovor, reportáž (z čehokoliv:D), komentáře... Fantazii se meze nekladou!
Thaq posílejte náwrhy, už se na ně těšíme! (já a GBT:D)

Dexí